HEPYAŞAM DERNEĞİ

HEPYAŞAM DERNEĞİ HAKKINDA

 

 

 

HEPYAŞAM Derneği, Türkiye’de ve dünyada hepatitin her çeşidi ile daha etkili mücadele etmeyi amaçlayan, hepatitli ya da yakınları hepatit olduğu için bu hastalıkla ilgili sorunlar yaşamış kişiler; sağlık gönüllüleri ve sağlık bilim insanlarından oluşan  bir sağlık aktivisti grubu tarafından kurulmuştur.

 

2 yorum

 • Yorum Linki Nedim Perşembe, 19 Şubat 2015 20:56 yazan Nedim

  HCV ye bağlı siroz ardından kanser oldum ve acil nakil olmam gerekti ve başarıldı beşincı yıl içindeyim hcv tekrar nüksetti nakili hastaların terar siroz olmaması için yeni çıkan ilaç Harvoni ve sovaldi gibi ilaçları devlet ödemiyor Devlet bize çok para harcadı nakil olduk tekrar dünyaya geldik şimdi salık bakanlığına soruyoruz tekrar siroz olmamamız için neden ilaçlarımızı ödemiyor bizi ölüme terk ediyor yeniden kanser olup tekrar naklimi olalım üç kutu ilacı hastalara çok gören zihniyet çok sağlıklı bir devlet anlayışı olamaz saygılarımla

  Raporla
 • Yorum Linki Burcin Oezdirik Salı, 16 Eylül 2014 20:43 yazan Burcin Oezdirik

  Merhaba, benim ismim Burcin Oezdirik. Berlin Charite tip fakultesinde 5 siniftatip okiyorum. Erasmus programi ile birlikte Bir sene icin Cerrahpasada okuma sansini kazandim.
  Dernegniz cok ilgimi cekti ve araniza katilmaktan buyuk memlunuk duyarim.

  Saygilar,
  Burcin Oezdirik

  Raporla

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.